Nagrobki JOTA

O nas

Firma JOTA istnieje od 1999 roku. Zdobywając nowe rynki, cieszy się uznaniem klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków, jak i innych elementów kamieniarskich.

Zajmujemy się również liternictwem nagrobnym oraz ozdobnym piaskowaniem szkła, kamienia i innych materiałów. Nasze wyroby realizujemy w wielu wzorach i kolorach kamieni naturalnych z całego świata.

Wykonujemy dla Państwa nagrobki tradycyjne jak również o bardzo wyszukanej formie.

Indywidualne projekty klientów nie są dla nas przeszkodą. W cenę wliczony jest transport oraz profesjonalny montaż na pełnym fundamencie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia firmy w celu zapoznania się z pełną ofertą, wśród której możecie Państwo obejrzeć m.in. gotowe nagrobki.

Nasza stała ekspozycja składa się z nagrobków wykonanych z różnych rodzajów granitu.

Projektowanie nagrobków 3D Jako jedyna firma w okolicy !

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w nowym sezonie kamieniarskim 2017 wprowadzamy projektowanie komputerowe 3D.

Bardzo często zdarza się, że trudno wyobrazić sobie ostateczny wygląd nagrobka. Z pomocą przychodzi tu komputerowe projektowanie dające możliwość szybkiej zmiany koloru, proporcji czy rodzaju wykończenia płyt nagrobka. Sporządzony na komputerze projekt 3D, można dowolnie obracać, przybliżać i w miarę potrzeby przerabiać.

Wspólnie przygotowany i dopracowany projekt spełni najwyższe oczekiwanie nawet najbardziej  wymagających naszych klientów.

Komputerowe projektowanie ułatwia nam przedstawienie naszych pomysłów na oryginalne i niepowtarzalne nagrobki które z chęcią dla naszych klientów zrealizujemy.